KRUŽNA AUTO TRKA “NAGRADA BEOGRADA 2016” - REZULTATI UŽIVO Štampa
Na čuvenoj stazi Ušće, danas je u 12 časova svečano otvorena legendarna kružna auto trka “Nagrada Beograda 2016”, koju je organizovao  Auto-moto savez Srbije (AMSS) i Sportski auto i karting savez Srbije (SAKSS) uz podršku Skupštine grada Beograda, Sportskog saveza Srbije (SSS), AMS Osiguranja (AMSO) i Ministarstva omladine i sporta. 
 
Na stazi dugačkoj 2.310 metara, na ušću Save i Dunava, nastupiće stotinak vozača, od kojih mnogi dolaze iz zemalja u okruženju. Ova trka se boduje za plasman Centralno-evropske zone, kao i za nacionalne šampionate Srbije i Hrvatske. 
 
I ove godine otvorene su sve klase i discipline, vozi se u pet divizija, uključujući i klasu legendarnog fiće. Nagrade za osvojena mesta deliće se po završetku svake divizije, a rezultate trke uživo možete pratiti na našem sajtu i na Facebook stranici AMSS. 
 
REZULTATI :
 
Divizija IV Trka (Klasa VII)
1.Zečević Vladimir Centar Boban vreme: 26.59.516
 
Divizija IV (Klasa VIII)
1.Kostić Vladimir Ask Akademac vreme: 26.17.252

Divizija IV Trka (Klasa IX)
1.Tošić Aleksandar Ask Akademac Racing Team vreme: 26.05.016
2.Stojković Dragan Amkk Verba sport vreme: 26.05.016
3.Milovanović Mirko Ask Djelmas sport vreme: 26.26.694
 
Divizija IV CEZ D4 2000
1.(2) Tošić Aleksandar (Klasa IX): 26:05.016
2.(147) Stojković Dragan (Klasa IX): 26:05.543
3.(41) Milovanović Mirko(Klasa IX): 26.26.694
4.(11) Zečević Vladimir (Klasa VIII): 26.59.516
5.(24) Franić Mario (E1 2000): 26.16.666
6.(156) Kostić Vladimir (Klasa VIII): 26.17.252
7.(416) Knego Žarko ( E1 2000): 10.38.693
8.(1) Božilović Darko (Klasa IX): 05.57.202
 
Divizija III Trka 2 CEZ D4 1600
1.(20) Petković Dejan (Klasa V): 21.22.384
2.(1) Radenković Vukb( Klasa III): 21.33.313
3.(66) Delev Martin ( Klasa III): 21.34.267
4.(78) Vojnović Radmilo (Klasa III): 21.35.350
5.(4) Deretić Mirko ( Klasa III): 21.36.379
6.(58) Zahirović Mario (Klasa IV): 21.37.947
7.(369) Vukašinović Marko (Klasa IV): 21.38.718
8.(244) Rozić Nikola (A1400 ): 21.31.899
9.(88) Jevtić Srdjan ( Klasa III): 21.35.121
10.(144) Ratković Milovan (Klasa III): 14.44.984
 
Divizija V Klasa Kup I
1.(99) Japundžić Aleksandar( Klasa Kup I ): 17.07.139
2.(8) Simić Milen (Klasa Kup I): 17.12.394
3.(7) Jančević Savo (Klasa Kup I): 17.16.460
4.(3) Filipović Bojan (Klasa Kup I): 17.18.709
5.(5) Maganić Ivan( Klasa Kup I): 17.37.570
6.(4) Jović Radosav (Klasa Kup I): 17.42.816
7.(46) Pavlović Marko (Klasa Kup I): 16.54.856
 
Divizija II Trka 2
1.(1) Nastasijević Dušan (Klasa II): 25.04.031
2.(8) Tošić Časlav (Klasa II): 25.04.143
3.(3) Davidovski Igor (Klasa II): 25.13.014
4.(4) Lazarević Jovan (Klasa II): 25.30.175
5.(30) Vukov Risto (Klasa II): 25.34.127
6.(19) Lambasa Predrag( Klasa II): 25.37.135
7.(16) Milanović Bojan ( Klasa II): 25.39.619
8.(88) Jovanović Zvezdan ( Klasa II): 25.39.853
9.(13) Simunović Milorad ( Klasa II): 25.46.000
10.(25) Stojiljković Božidar ( Klasa II): 25.46.311
11.(31) Borovčanin Miloš ( Klasa II): 25.51.436
12.(11) Miloradović Petar ( Klasa II): 25.52.496
13.(9) Arsić Dragoljub ( Klasa II): 26.57.686
14.(77) Bugarčić Predrag ( Klasa II): 25.18.814
15.(17) Nešić Stefan ( Klasa II): 02.56.892
16.(12) Mijaljević Nenad ( Klasa II): 01.33.257
 
Divizija I
1.(4) Jovanović Petar (Klasa I): 29.31.876
2.(1) Cvetić Branislav (Klasa I): 29.31.984
3.(46) Radojković Aleksa( Klasa I): 29.37.557
4.(3) Milisavljević Zoran ( Klasa I): 29.41.607
5.(5) Ristić Djordje ( Klasa I): 29.42.055
6.(15) Marinković Aleksandar ( Klasa I): 29.45.761
7.(164) Vulović Djordje ( Klasa I): 29.50.728
8.(23) Popović Miloš ( Klasa I): 29.52.445
9.(70) Đurić Slobodan ( Klasa I): 29.54.082
10.(71) Đurović Vladimir ( Klasa I): 30.05.754
11.(14) Mladenović Aleksandar ( Klasa I): 30.12.330
12.(22) Gajić Dragan ( Klasa I): 30.13.020
13.(40) Knežević Ivan ( Klasa I): 30.13.589
14.(91) Markov Marko ( Klasa I): 30.13.858
15.(19) Petrović Nebojša ( Klasa I): 30.18.526
16.(7) Vasović Filip ( Klasa I): 30.42.456