Greška
Nagrada Beograda 2016 - III kružna auto trka letnje lige - rezulati uživo Štampa

[sigplus] Critical error: Image gallery folder galerije/kruzna_trka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Danas je na čuvenoj stazi Ušće u 12h otvorena  III kružna auto trka letnje lige “Nagrada Beograda 2016”, koju organizuje Auto-moto savez Srbije (AMSS) i Sportski auto i karting savez Srbije (SAKSS) uz podršku Skupštine grada Beograda, Sportskog saveza Srbije (SSS), AMS Osiguranja (AMSO) i Ministarstva omladine i sporta.
Kružna trka će se bodovati za nacionalne šampionate Srbije i Hrvatske. Ove godine po drugi put u Srbiji voziće se “drag”, trka šampionata u trkama na 402 metra.
{gallery}/galerije/kruzna_trka/{/gallery}
Rezultate trke uživo možete pratiti na našem sajtu i na Facebook stranici AMSS.


Scoreboard
Rezultati uživo:

Divizija II Trka

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 8 Tosic Caslav Klasa II AMSK Kraljevo 44:17.04 23     72.45 km/h 25
2 1 Nastasijevic Dusan Klasa II Sportico Racing 44:17.14 23 00:00.11 00:00.11 72.45 km/h 18
3 3 Davidovski Viktor Klasa II Crvena Zvezda 44:17.82 23 00:00.79 00:00.68 72.43 km/h 15
4 4 Lazarevic Jovan Klasa II Beep Beep RT 44:18.66 23 00:01.63 00:00.84 72.41 km/h 12
5 16 Milanovic Bojan Klasa II Beep Beep RT 44:18.87 23 00:01.83 00:00.20 72.4 km/h 10
6 31 Borovicanin Milos Klasa II KV Racing 44:19.93 23 00:02.89 00:01.06 72.37 km/h 8
7 46 Radojkovic Aleksa Klasa II Royal 44:20.26 23 00:03.22 00:00.33 72.37 km/h 6
8 19 Lambasa Predrag Klasa II KV Racing 44:22.68 23 00:05.64 00:02.42 72.3 km/h 4
9 13 Simunovic Milorad Klasa II Konkord 44:30.00 23 00:12.97 00:07.33 72.1 km/h 2
10 71 Vasilevski Filip Klasa II AKK Siti 44:31.73 23 00:14.70 00:01.73 72.05 km/h 1
11 9 Arsic Dragoljub Klasa II Gaga Racing 44:32.23 23 00:15.20 00:00.50 72.04 km/h 0
12 33 Niketic Milos Klasa II AMSK Zupa 42:30.59 21 + 2 lap + 2 lap 68.91 km/h 0
13 88 Jovanovic Zvezdan Klasa II Crvena Zvezda 24:00.48 14 + 9 lap + 7 lap 81.35 km/h 0
14 11 Miloradovic Petar Klasa II ASK Topola 04:05.08 3 + 20 lap + 11 lap 102.46 km/h 0
15 30 Vukov Risto Klasa II Crvena Zvezda 04:05.21 3 + 20 lap 00:00.13 102.4 km/h 0
16 888 Cvetic Bane Klasa II Crvena Zvezda 01:46.99 1 + 22 lap + 2 lap 78.23 km/h 0
17 17 Nesic Stefan Klasa II Gaga Racing 00:00.00 0   NP   0
18 6 Panic Zoran Klasa II Jagodina 00:00.00 0   NP   0
19 12 Mijaljevic Nenad Klasa II Beep Beep RT 00:00.00 0   NP   0
20 711 Lazarevski Mihajlo Klasa II Prosport 00:00.00 0   NP   0

Best lap: 3. Davidovski Viktor    01:13.813    113.39 km/h

Divizija V Trka 

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed
1 53 Radisavljevic Radisa Klasa Kup II Jagodina 15:34.07 12     107.53 km/h
2 88 Ekmescic Nikola Klasa Kup II ASK Sampion 15:35.71 12 00:01.63 00:01.63 107.34 km/h
3 3 Filipovic Bojan Klasa Kup I Akademac 16:28.90 12 00:54.83 00:53.20 101.57 km/h
4 7 Jancevic Savo Klasa Kup I Akademac 16:35.77 12 01:01.70 00:06.87 100.87 km/h
5 5 Maganic Ivan Klasa Kup I Akademac 16:58.87 12 01:24.80 00:23.10 98.58 km/h
6 46 Pavlovic Marko Klasa Kup I Akademac 15:49.62 11 + 1 lap + 1 lap 96.95 km/h
7 24 Miletic Dejan Klasa Kup I Akademac 15:53.77 11 + 1 lap 00:04.14 96.53 km/h
8 4 Jovic Radoslav Klasa Kup I Akademac 15:54.26 11 + 1 lap 00:00.50 96.48 km/h
9 58 Ilic Dimitrije Klasa Kup II Akademac 16:55.43 10 + 2 lap + 1 lap 82.43 km/h
10 99 Japundzic Aleksandar Klasa Kup II Akademac 04:12.55 3 + 9 lap + 7 lap 99.42 km/h
11 56 Radicev Marin Klasa Kup II Akademac 00:00.00 0   NP  
12 8 Simic Milen Klasa Kup I Akademac 00:00.00 0   NP  
Best lap: 53. Radisavljevic Radisa 01:20.085 104.51 km/h
 
 

Divizija V Trka (Klasa Kup I)

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 3 Filipovic Bojan Klasa Kup I Akademac 16:28.90 12     101.57 km/h 25
                     
2 7 Jancevic Savo Klasa Kup I Akademac 16:35.77 12 00:06.87 00:06.87 100.87 km/h 18
3 5 Maganic Ivan Klasa Kup I Akademac 16:58.87 12 00:29.97 00:23.10 98.58 km/h 15
                     
4 46 Pavlovic Marko Klasa Kup I Akademac 15:49.62 11 + 1 lap + 1 lap 96.95 km/h 12
5 24 Miletic Dejan Klasa Kup I Akademac 15:53.77 11 + 1 lap 00:04.14 96.53 km/h 10
                     
6 4 Jovic Radoslav Klasa Kup I Akademac 15:54.26 11 + 1 lap 00:00.50 96.48 km/h 8
7 8 Simic Milen Klasa Kup I Akademac 00:00.00 0   NP   0
Best lap: 7. Jancevic Savo 01:23.978 99.67 km/h
 
 

Divizija V Trka (Klasa Kup II)

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 53 Radisavljevic Radisa Klasa Kup II Jagodina 15:34.07 12     107.53 km/h 25
                     
2 88 Ekmescic Nikola Klasa Kup II ASK Sampion 15:35.71 12 00:01.63 00:01.63 107.34 km/h 18
3 58 Ilic Dimitrije Klasa Kup II Akademac 16:55.43 10 + 2 lap + 2 lap 82.43 km/h 15
                     
4 99 Japundzic Aleksandar Klasa Kup II Akademac 04:12.55 3 + 9 lap + 7 lap 99.42 km/h 12
5 56 Radicev Marin Klasa Kup II Akademac 00:00.00 0   NP   0
Best lap: 53. Radisavljevic Radisa 01:20.085 104.51 km/h
 

Divizija IV Trka 

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff GAP Speed
1 365 Milovanovic Nemanja Klasa VIII GM Racing 23:18.45 22     131.67 km/h
2 41 Milovanovic Mirko Klasa IX Djelmas Sport 23:25.92 22 00:07.47 00:07.47 130.98 km/h
3 2 Tosic Aleksandar Klasa IX Crvena Zvezda 23:40.85 22 00:22.40 00:14.94 129.6 km/h
4 147 Stojkovic Dragan Klasa IX Verba Sport 23:42.36 21 + 1 lap + 1 lap 123.58 km/h
5 156 Kostic Vladan Klasa VIII Akademac 24:10.98 19 + 3 lap + 2 lap 109.6 km/h
6 17 Nesic Stefan Klasa X Gaga Racing 24:13.39 19 + 3 lap 00:02.41 109.42 km/h
7 1 Bozilovic Darko Klasa IX Fam Bozilovic 09:46.30 9 + 13 lap + 10 lap 128.48 km/h
8 68 Stanojevic Dragoslav Klasa X Akademac 00:00.00 0   NP  
9 3 Milic Zivota Klasa X Gaga Racing 00:00.00 0   NP  
Best lap: 365. Milovanovic Nemanja 01:02.343 134.26 km/h
 

 

Divizija IV Trka (Klasa IX)

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 41 Milovanovic Mirko Klasa IX Djelmas Sport 23:25.92 22     130.98 km/h 25
2 2 Tosic Aleksandar Klasa IX Crvena Zvezda 23:40.85 22 00:14.94 00:14.94 129.6 km/h 18
3 147 Stojkovic Dragan Klasa IX Verba Sport 23:42.36 21 + 1 lap + 1 lap 123.58 km/h 15
4 1 Bozilovic Darko Klasa IX Fam Bozilovic 09:46.30 9 + 13 lap + 13 lap 128.48 km/h 12

Best lap: 147. Stojkovic Dragan 01:02.640 133.62 km/h

 

Divizija IV Trka (Klasa VIII)

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 365 Milovanovic Nemanja Klasa VIII GM Racing 23:18.45 22     131.67 km/h 25
2 156 Kostic Vladan Klasa VIII Akademac 24:10.98 19 + 3 lap + 3 lap 109.6 km/h 18

Best lap: 365. Milovanovic Nemanja 01:02.343 134.26 km/h

 

 

Divizija IV Trka (Klasa X)

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Diff Gap Speed Points
1 17 Nesic Stefan Klasa X Gaga Racing 24:13.39 19     109.42 km/h 25
2 68 Stanojevic Dragoslav Klasa X Akademac 00:00.00 0   NP   0
3 3 Milic Zivota Klasa X Gaga Racing 00:00.00 0   NP   0
Best lap: 17. Nesic Stefan 01:11.921 116.38 km/h
 

Divizija Seat Cup Trka 3 

Pos St.No Competitor Class Club Time Laps Gap Best lap Speed
1 1 Tercic Rajmond Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 10:40.91 9   01:10.17 117.54 km/h
2 10 Lozic Mario Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 10:46.44 9 00:05.52 01:10.56 116.53 km/h
3 8 Pokos Ivan Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 10:50.82 9 00:04.38 01:10.95 115.75 km/h
4 6 Djelmas Mika Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 11:01.44 9 00:10.63 01:11.46 113.89 km/h
5 2 Kotromanovic Zoran Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 11:11.52 9 00:10.08 01:12.84 112.18 km/h
6 7 Popovic Goran Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 11:19.31 9 00:07.79 01:12.77 110.89 km/h
7 4 Dobrilovic Kresimir Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 09:56.93 8 + 1 lap 01:12.60 112.17 km/h
8 3 Bubicic Veljko Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 00:00.00 0 NP    
9 9 Tomulic Bozidar Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 00:00.00 0 NP    
10 11 Sajko Tomislav Klasa Seat Cup AKK Zanatlija 00:00.00 0 NP    
Best lap: 1. Tercic Rajmond 01:10.165 119.29 km/h
 
 

Divizija III Trka (klasa III)

Pos St.No. Competitor Class Club Make Time Gap Best lap Speed Points
1 78 Vojnovic Radmilo Klasa III AMSK Kraljevo VW Polo 26:18.90   01:10.42 116.63 km/h 25
2 4 Deretic Mirko Klasa III Gaga Racing Peugeot 106 26:40.69 00:21.79 01:10.40 115.04 km/h 18
3 88 Jevtic Srdjan Klasa III Konkord VW Polo 26:44.91 00:04.22 01:11.36 114.74 km/h 15
4 66 Delev Martin Klasa III AK G Force Peugeot 106 26:55.70 00:10.79 01:11.80 113.97 km/h 12
5 44 Sukovic Nemanja Klasa III Gaga Racing VW Polo 26:59.88 00:04.18 01:11.63 113.68 km/h 10

Best lap: 4. Deretic Mirko 01:10.395 118.9 km/h

 

Divizija III Trka (klasa IV)

Pos St. No Competitor Class Club Make Time Laps Gap Best lap Speed Points
1 5 Savic Nenad Klasa IV VRR Cacak Yugo   23   01:09.04 118.2 km/h 25
2 58 Zahirovic Mario Klasa IV Centar Boban Yugo 26:50.44 22 + 1 lap 01:11.45 114.34 km/h 18
3 51 Ilic Dejan Klasa IV Gaga Racing Yugo   21 + 1 lap 01:14.96 109.45 km/h 15
4 555 Lukic Dragan Klasa IV AMSK Kraljevo Yugo 22:10.21 18 + 3 lap 01:12.11 113.26 km/h 12
5 23 Jablic Zoran Klasa IV AMSK Zupa Yugo   15 + 3 lap 01:11.65 113.26 km/h 10
Best lap: 5. Savic Nenad 01:09.036 121.24 km/h
 

 

 

Divizija III Trka (klasa V)

Pos St.No. Competitor Class Club Make Time Laps Gap Best lap Speed Points
1 8 Brkic Uros Klasa V ASU Galax Honda 26:01.45 23   01:06.68 123.29 km/h 25
2 20 Petkovic Dejan Klasa V Jagodina VW Golf 26:08.63 21 + 2 lap 01:12.49 112.05 km/h 18
3 11 Marinkovic Aleksandar Klasa V Petromax Ford Focus 26:27.47 20 + 1 lap 01:12.90 105.45 km/h 15

Best lap: 8. Brkic Uros 01:06.683 125.52 km/h 

 

 

 

Divizija III Trka

Pos St.No. Competitor Class Club Make Time Laps Gap Best lap Speed
1 8 Brkic Uros Klasa V ASU Galax Honda 26:01.45 23   01:06.68 123.29 km/h
2 5 Savic Nenad Klasa IV VRR Cacak Yugo 27:08.65 23 01:07.19 01:09.04 118.2 km/h
3 78 Vojnovic Radmilo Klasa III AMSK Kraljevo VW Polo 26:18.90 22 + 1 lap 01:10.42 116.63 km/h
4 4 Deretic Mirko Klasa III Gaga Racing Peugeot 106 26:40.69 22 00:21.79 01:10.40 115.04 km/h
5 88 Jevtic Srdjan Klasa III Konkord VW Polo 26:44.91 22 00:04.22 01:11.36 114.74 km/h
6 58 Zahirovic Mario Klasa IV Centar Boban Yugo 26:50.44 22 00:05.53 01:11.45 114.34 km/h
7 66 Delev Martin Klasa III AK G Force Peugeot 106 26:55.70 22 00:05.26 01:11.80 113.97 km/h
8 44 Sukovic Nemanja Klasa III Gaga Racing VW Polo 26:59.88 22 00:04.18 01:11.63 113.68 km/h
9 20 Petkovic Dejan Klasa V Jagodina VW Golf 26:08.63 21 + 1 lap 01:12.49 112.05 km/h
10 51 Ilic Dejan Klasa IV Gaga Racing Yugo 26:45.88 21 00:37.25 01:14.96 109.45 km/h
11 11 Marinkovic Aleksandar Klasa V Petromax Ford Focus 26:27.47 20 + 1 lap 01:12.90 105.45 km/h
12 555 Lukic Dragan Klasa IV AMSK Kraljevo Yugo 22:10.21 18 + 2 lap 01:12.11 113.26 km/h
13 23 Jablic Zoran Klasa IV AMSK Zupa Yugo 18:28.47 15 + 3 lap 01:11.65 113.26 km/h
 
Best lap: 8. Brkic Uros 01:06.683 125.52 km/h
 

 

Divizija I Trka 2 

 

Pos St.No. Competitor Class Club Make Time Laps Gap Best lap Speed Points
1 46 Radojkovic Aleksa Klasa I Royal Yugo 23:40.72 18   01:18.01 106.05 km/h 25
2 5 Ristic Djordje Klasa I KV Racing Yugo 23:52.26 18 00:11.55 01:15.93 105.19 km/h 18
3 71 Djurovic Vladimir Klasa I Herc Yugo 23:53.16 18 00:00.90 01:17.88 105.12 km/h 15
4 96 Kotovcevic Luka Klasa I ASK Uzice Yugo 23:56.09 18 00:02.92 01:18.75 104.91 km/h 12
5 12 Maric Marko Klasa I Centar Boban Yugo 23:56.61 18 00:00.52 01:18.44 104.87 km/h 10
6 164 Vulovic Djordje Klasa I Akademac Yugo 24:09.61 18 00:13.00 01:18.53 103.93 km/h 8
7 10 Milenkovic Mihailo Klasa I Gaga Racing Yugo 24:10.80 18 00:01.20 01:18.81 103.85 km/h 6
8 91 Markov Marko Klasa I Akademac Yugo 24:33.57 18 00:22.76 01:18.70 102.24 km/h 4
9 24 Franicevic Igor Klasa I Centar Boban Yugo 24:34.30 18 00:00.73 01:19.49 102.19 km/h 2
10 55 Grujic Predrag Klasa I SAMKK 021 Yugo 24:35.17 18 00:00.87 01:06.95 102.13 km/h 1
11 40 Knezevic Ivan Klasa I AMSK Novi Sad Yugo 24:35.83 18 00:00.67 01:17.45 102.08 km/h 0
12 19 Petrovic Nebojsa Klasa I Beep Beep RT Yugo 23:15.65 17 + 1 lap 01:19.67 101.95 km/h 0
13 4 Jovanovic Petar Klasa I Crvena Zvezda Yugo 18:32.69 14 + 3 lap 01:17.27 105.31 km/h 0
14 56 Kaludjerovic Nemanja Klasa I ASU Smart Yugo 09:39.38 7 + 7 lap 01:19.22 101.12 km/h 0
15 28 Lazarevic Nikola Klasa I Akademac Yugo 08:50.87 6 + 1 lap 01:22.58 94.6 km/h 0
16 144 Miljkovic Miodrag Klasa I Beep Beep RT Yugo 04:41.12 2 + 4 lap 01:25.90 59.55 km/h 0
17 22 Gajic Dragan Klasa I Centar Boban Yugo 00:00.00 0 NP     0
18 114 Drezga Aleksandar Klasa I Majla Sport Yugo 00:00.00 0 NP     0
19 44 Djordjevic Aleksandar Klasa I Akademac Yugo 00:00.00 0 NP     0
 
Best lap: 55. Grujic Predrag 01:06.949 125.02 km/h